• Ваш кошик порожній!

Для HoReCa

Доброго дня,

Інтернет-магазин "Чайні історії" пропонує додати в асортимент вашого закладу меню карпатського чаю (5 купажів, які складаються з екологічно чистих трав і ягід) та живих ягід.

Асортимент чаю ТМ "Чайні історії": https://chajni-istorii.com/karpatskij-chaj-uk/. Асортимент продукції ТМ "Жива ягода": https://chajni-istorii.com/zhiva-yagoda/.

Склад кожного купажу ретельно продумано нашим технологом, щоб усі чаї були не тільки корисними, а й смачними. Окрім розширення асортименту натуральним ЕКО-продуктом ви отримаєте додатковий дохід ~ 7000 грн. з кожного кілограму розлитого чаю.

Ніяких додаткових інвестицій, просто додайте наше меню з чайними історіями на столи вашого закладу (приклади нижче).

Меню карпатського чаю та чайні історії надаємо як на російській, так і на українській мовах, на ваш розсуд.

Залежно від посуду, який ви використовуєте в закладі, ви можете замовляти як розсипний чай, так і розфасований у фільтр-пакетики по 2 або по 7 грамів (на замовлення).

Пробний набір (5 видів чаю по 20 г) - надаємо безкоштовно, ви оплачуєте тільки доставку при отриманні.

Доставка замовлень: у відділення Нова Пошта або кур'єром за рахунок одержувача.

З чого починається співпраця?

Крок 1. Напишіть в Telegram або Viber на номер +380 97 081 7849 хто ви і де ви є, щоб ми відправили вам пробний набір, куди входять всі 5 купажів чаю по 20 г.

У цьому відео ми зробили огляд пробного набору, а також розповідаємо про те, що таке "Карпатське меню" і "Чайні історії" https://www.youtube.com/watch?v=_0eDQL67tz4.

Крок 2. Ви отримуєте посилку у найближчому відділенні Нової Пошти і куштуєте наші чаї (нижче описуємо найоптимальніший спосіб приготування Карпатського чаю).

Крок 3. Розкладаєте Карпатське меню з чайними історіями та вашими цінами "на столи".

Крок 4. Правильно заварюєте і подаєте свіжий, корисний, смачний чай, бажано з піалкою натурального меду, калини, журавлини, обліпихи, малини, лимону з імбиром і т.д. на вибір відвідувача. (Дивіться розділ “Жива ягода”).

Крок 5. Отримуєте дохід, рахуєте прибуток.

Правильний спосіб приготування Карпатського чаю.

Щоб приготувати смачний і корисний чай, який полюблять ваші відвідувачі, потрібно залити 7 г чаю окропом і варити на вогні 3-5 хвилин. За цей короткий час трави і ягоди встигають розкритися і віддати всі сили природи, смак, аромат, корисні вітаміни і мікроелементи, щоб ваш відвідувач отримав неймовірний букет відчуттів, і незабаром прийшов до вас на чай знову і знову.

Неправильний спосіб приготування Карпатського чаю:

  • просто залити окропом і відразу подати на стіл. Ягоди не встигнуть екстрагуватися, і віддати вашому відвідувачеві чарівну суміш всіх наявних в них вітамінів, мікроелементів, кольору і насиченого смаку.

Орієнтовна математика витрат, доходів, прибутку

Ваші витрати:

  1. вартість чаю, упаковки (розсипний або в пакетиках по 7 г)
  2. оплата доставки обраною транспортною компанією.
  3. вартість піалки натурального меду, калини, журавлини, обліпихи, малини, лимона з імбиром (у середньому це 15-20 мл, тобто 2,00-5,00 грн.на чайник)

У середньому, 1 кг чаю з доставкою обійдеться в 350,00 грн. – 450,00 грн. (142 чайника)

Вартість 3л меду або ягідної добавки з доставкою (натурального меду, калини, журавлини, обліпихи, малини, лимона з імбиром), в середньому 400,00 - 550,00 грн. (142 чайника)

Разом, усі витрати на приготування 142 чайників чаю: 750-900,00 грн.

Ваші доходи. У середньому, 1 чайник чаю (500-750 мл) продається по 55,00 грн.

З 1 кг чаю готується 142 чайничка чаю, що становить 7810, 00 грн.

Ваш прибуток: ~ 7000,00 грн. з кожного кілограму розлитого чаю.

Якщо ви готові розпочати співпрацю, напишіть у Telegram або Viber на номер +380 97 081 7849, ми узгодимо і відправимо нове замовлення в той же або на наступний день.

Дорогі Партнери,
два речення про наше бачення світу та основні принципи побудови теплих, взаємовигідних відносин.

  1. Ми відкриті до ваших побажань і окрім представлених видів чаю, можемо розробити спеціальні купажі під вашу торгову марку з потрібними вам інгредієнтами.
  2. Якщо вам потрібно надіслати більшу кількість чаю для тестування - будь ласка, просто скажіть нам про це, надішлемо скільки потрібно.
  3. Якщо раптом щось “пішло не так” чи виникли якісь додаткові запитання - так само, просто скажіть нам про це, ми 100% знайдемо таке рішення, результатом якого ви залишитесь задоволеними.
  4. Ми не женемося за прибутками вже “завтра”, а розглядаємо та працюємо на довгострокову перспективу.
  5. Гарантуємо повернення чи обмін товару без зайвих запитань.

 

Щоб отримати оптові ціни та розпочати співпрацю, напишіть у Telegram або Viber на номер +380 97 081 7849