• Ваш кошик порожній!

Марципанові цукерки у білому шоколаді Mozart Kugeln Henry Lambertz 200 г

Немає відгуків
150 грн.
- +
Без хімічних домішок і ароматизаторів
ok
Без пастерізації
ok
100% натуральний продукт
ok
100% вітамінів
ok
Нова пошта по Украине
Доставка Нова Пошта
у відділення
50 грн ok

Опис Марципанові цукерки у білому шоколаді Mozart Kugeln Henry Lambertz 200 г

Mozart-Kugeln – традиційні круглі шоколадні цукерки з двома видами марципану, нугою у білому шоколаді. Цукерки у білому шоколаді (20%) та молочному шоколаді (20%) з фісташковим марципаном (23%), марципаном (22%) та горіховою начинкою (15%).

Lambertz Mozart-Kugeln – набір вишуканих шоколадних праліне від світового бренду солодощів Lambertz. Створено на основі традиційного марципану з мигдальних горіхів, фісташкового марципану, горіхової нуги. Цукерки вкриті подвійним шаром вишуканого шоколаду: внутрішній шар – молочний, зовнішній – білий. Цукерки ідеально поєднуються з чашкою гарячої кави, ароматного чаю або келихом ігристого вина. Ідеальний варіант вишуканого подарунку або міні-компліменту для друзів та близьких до свята.

Вага: 200 г

Бренд: Henry Lambertz

Країна-виробник: Німеччина

Відгуки Марципанові цукерки у білому шоколаді Mozart Kugeln Henry Lambertz 200 г

Марципанові цукерки у білому шоколаді Mozart Kugeln Henry Lambertz 200 г Марципанові цукерки у білому шоколаді Mozart Kugeln Henry Lambertz 200 г Марципанові цукерки у білому шоколаді Mozart Kugeln Henry Lambertz 200 г Марципанові цукерки у білому шоколаді Mozart Kugeln Henry Lambertz 200 г