• Ваш кошик порожній!

Чай "Море карпатських вітамінів"

Відгуків (5)
40 грн.
- +
Без хімічних домішок і ароматизаторів
ok
Без пастерізації
ok
100% натуральний продукт
ok
100% вітамінів
ok
Нова пошта по Украине
Доставка Нова Пошта
у відділення
50 грн ok

Опис Чай "Море карпатських вітамінів"

Склад:

  • Плоди горобини червоної
  • Квіти ромашки лікарської
  • Плоди шипшини травневої
  • Листя м'яти перцевої
  • Листя кропиви дводомної
  • Листя малини червоної
  • Листя смородини чорної

Вітамінний трав’яний чай “Море карпатських вітамінів” – саме у цьому напої збережені всі активні біологічні речовини його складових, зібраних з екологічних місцин рідних Карпат. Вживаючи корисний вітамінний чай, ви підтримуєте життєві сили свого організму, дбаючи про власне здоров'я та профілактику застудних і вірусних захворювань. Водночас вітамінний чай “Море карпатських вітамінів” нормалізує процеси обміну речовин в організмі та впливає на регенерацію тканин і кровотворення.

Вітамінний трав'яний чай “Море карпатських вітамінів”:

  • насичує організм вітамінами та мікроелементами, особливо вітаміном С, мінеральними речовинами, поліфенолами та флавоноїдами;
  • підвищує рівень гемоглобіну;
  • підвищує опірність організму до простудних захворювань;
  • виводить з організму токсини;
  • підвищує імунітет;
  • нормалізує обмін речовин.

Вітамінний чай “Море карпатських вітамінів” має виключно натуральний та надзвичайно корисний склад:

Кропива дводомна. “Кропива замінює семеро лікарів”, – так говорили в давнину, адже ця трава була універсальними ліками від багатьох хвороб. У кропиві знаходиться величезна кількість всіляких корисних речовин: білки, жири, вуглеводи, клітковина та ін. Вітамінно-мінеральний склад цієї трави: аскорбінова кислота, вітаміни групи В, вітамін Е і К, каротин, каротиноїди (ксантофіл, ксантофіл-епоксид, віолаксантин), що синтезуються в організмі у вітамін А.

Малина та її листя, яке входить до складу чаю, містить багато вітаміну С, мінеральних солей і органічних кислот, які забезпечують жарознижувальний ефект. Чай з цих листочків дозволяє полегшити лихоманку і підвищити опірність організму до простудних захворювань, діючи як природний аналог аспірину. Завдяки вмісту в листках малини дубильних речовин, що надають в'язку дію, рослина допомагає при розладах функції кишківника та інтоксикації. У складі малинового листя є також: вітаміни групи В, залізо, калій, магній, вітаміни РР, А, Е, В2, які покращують стан шкіри. Малина містить аскорбінову кислоту – для зміцнення стінок судин та підвищення імунітету; жирні кислоти – для профілактики атеросклерозу; фолієву кислоту, яка є особливо важливою для жінок та ін.

Шипшина передусім відповідає за зміцнення імунітету людини та захищає нас від вірусних інфекцій. Плоди шипшини сприяють покращенню міцності й еластичності кровоносних судин та знижують рівень холестерину в крові. Шипшина підвищує засвоєння жирів, а також і жиророзчинних вітамінів А та Е в організмі людини. Вживаючи плоди шипшини, ми спостерігаємо зменшення впливу на організм алергенів. Шипшина забезпечує очищення організму від токсинів, що надходять ззовні (тютюновий дим, тваринні отрути і вихлопні гази тощо). Завдяки вживанню шипшини відбувається прискорення процесу загоєння ран й інших ушкоджень шкіри. Також шипшина містить органічні кислоти, флавоноїди, вітаміни С, В2, Р, РР, К, Е, каротин, дубильні й пектинові речовини, солі заліза, марганцю, фосфору, магнію, калію та ін. Надає загальнозміцнювальний, протизапальний, кровоспинний ефект; покращує окислювально-відновні процеси в організмі, посилює синтез гормонів, активність ферментів, відновлення тканин, підвищує стійкість організму до несприятливих впливів довкілля.

Мꞌята перцева знижує нервове збудження, покращує сон. Вона містить велику кількість мікроелементів. Підвищує секрецію травних залоз, які збуджують апетит, пригнічують процеси гниття і бродіння у травному каналі, знижують тонус гладеньких м’язів кишківника, жовчно- та сечовивідних шляхів. Листочки м’яти підвищують виділення жовчі, виявляють седативну і слабку гіпотензивну дію (зниження артеріального тиску).

Ромашка лікарська є протизапальним, потогінним, заспокійливим, кровоспинним і знеболювальним засобом. Знімає спазм, прискорює регенерацію епітелію, зупиняє процеси гниття і бродіння у кишківнику, стимулює травлення, має дезінфекційні властивості. Ромашку застосовують при гастриті, коліті й запальних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, хворобах печінки, нирок, жовчного міхура, жовчних, сечовивідних шляхів. Водночас квітки ромашки володіють м'якими протизапальними властивостями, вони розслаблюють гладку мускулатуру внутрішніх органів і усувають спазм.

Смородина (листя) та її цінна лікувальна дія пояснюються вмістом у листках цієї рослини великої кількості мінералів, вітамінів. Смородина позитивно впливає на різні захворювання (гіпертонічна хвороба, ангіна, захворювання кишківника, виразка, гастрит та ін.), підвищує імунітет, зміцнюючи захисні сили організму. Смородина надає дезінфекційну і протизапальну дію, що, своєю чергою, сприяє профілактиці й лікуванню простудних захворювань. Рослина також допомагає нормалізувати тиск і покращити склад крові. Смородина – це один з найпростіших способів профілактики появи онкологічного захворювання або новоутворення, а також ця рослина запобігає появі хвороби Альцгеймера. Рослина багата на вітаміни С, А, Е, сапоніни і флавоноїди, глікозиди й ефірні олії. Саме тому за допомогою приготованих відварів, настоїв із листя смородини можна покращити засвоєння заліза, стимулювати ендокринну систему, очистити і зміцнити судини.

Горобина червона – джерело вітамінів, зокрема жиророзчинних: С, Р, В1, В2, РР, Е, К, фолієва кислота і каротиноїди. У червоній горобині дуже багато Р-активних речовин і вільних амінокислот. Зокрема, вітаміни групи В покращують роботу нервової системи, корисні при безсонні й депресії; вітамін Е рятує від передчасного старіння та проблем із серцем, вітамін А, як відомо, покращує зір. Багата ця ягода також на звичайний цукор і органічні кислоти. Горобина є основною сировиною для вироблення сорбіту, який має жовчогінну дію, зменшує утворення холестерину, а діабетикам він замінює цукор. При більш ретельному аналізі, в плодах горобини можна виявити макро- і мікроелементи, що сприяють активізації різних хімічних процесів людського організму, підвищення його захисних функцій. Горобина та її плоди корисні при астенії, недокрів’ї та авітамінозах. Горобина звичайна діє як сечогінний, кровоспинний засіб, також вона нормалізує сольовий обмін у організмі людини. Застосовують плоди горобини при гіпертонії, атеросклерозі, подагрі, ревматизмі, геморої, дисменореї. Іноді горобину використовують як легкий проносний і сечогінний засіб; призначають при хворобах нирок і сечового міхура, при сечокам’яній хворобі, а також при гастритах із зниженою кислотністю шлункового соку.

Варто пам'ятати, що при регулярному вживанні вітамінних чаїв можна постійно тримати себе у високому життєвому тонусі й мати добре самопочуття, що особливо важливо в періоди, коли втома накопичується, а вітамінів не вистачає.

Відгуки Чай "Море карпатських вітамінів"

Чай "Море карпатських вітамінів" Чай "Море карпатських вітамінів"