• Ваш кошик порожній!

Фейхоа варення живе, без пастеризації, без консервантів, 100% вітамінів

Відгуків (5)
157 грн.
- +
Без хімічних домішок і ароматизаторів
ok
Без пастерізації
ok
100% натуральний продукт
ok
100% вітамінів
ok
Нова пошта по Украине
Доставка Нова Пошта
у відділення
50 грн ok

Опис Фейхоа варення живе, без пастеризації, без консервантів, 100% вітамінів

Склад: фейхоа (50%), цукор (50%).

Вага нетто: 425 г.

У плодах фейхоа міститься до 12,5% цукру, до 3,5% яблучної кислоти, вітамін С та ефірна олія. Це єдина рослина, яку за вмістом водорозчинних сполук йоду в плодах можна порівняти з морепродуктами (до 50 мг на 100 г м'якоті). Щоправда, кількість йоду у фрукті залежить від місця, де виросла рослина. Але профілактичний ефект поліпшення стану організму фейхоа дасть незалежно від вмісту йоду.

Вітамін B необхідний для загальних функцій нашого тіла та метаболічної активності, такий як синтез червоних кров'яних тілець та білків, стимуляція функції нервової системи, управління виробленням гормонів та вироблення енергії в клітинах. Сприятливо, що фейхоа має збалансований рівень вітаміну B для нервової системи та достатню кількість калію для судин.

Фейхоа володіє антимікробними та антибактеріальними властивостями. Він містить достатню кількість мінералів та вітамінів, тому його регулярне вживання зміцнює імунну систему. Вітамін С сприяє стимуляції вироблення лейкоцитів, що діють як перша лінія захисту організму. Він також містить антиоксидант, який допомагає позбутися вільних радикалів.

Існує легенда походження фейхоа. Про те, як юнак був закоханий у морську царівну, але тужив по землі. За рішення повернутися на тверду землю морський цар перетворив його на дерево з ароматом морського бризу у плодів.

Корисні властивості фейхоа:

  1. Зміцнення імунітету.
  2. Мінімізація холестерину, профілактика захворювань серця та судин.
  3. Регуляція рівня глюкози в крові за рахунок низького глікемічного індексу.
  4. Джерело доступного йоду, що допомагає нормалізації роботи щитовидки.
  5. Нормалізація мозкової діяльності, нейронної активності, покращення концентрації уваги та пам'яті.
  6. Оздоровлення перистальтики кишечнику.

Відгуки Фейхоа варення живе, без пастеризації, без консервантів, 100% вітамінів

Фейхоа варення живе, без пастеризації, без консервантів, 100% вітамінів Фейхоа варення живе, без пастеризації, без консервантів, 100% вітамінів Фейхоа варення живе, без пастеризації, без консервантів, 100% вітамінів