• Ваш кошик порожній!

Калина варення живе, без пастеризації, без консервантів, 100% вітамінів

Відгуків (7)
135 грн.
- +
Без хімічних домішок і ароматизаторів
ok
Без пастерізації
ok
100% натуральний продукт
ok
100% вітамінів
ok
Нова пошта по Украине
Доставка Нова Пошта
у відділення
50 грн ok

Опис Калина варення живе, без пастеризації, без консервантів, 100% вітамінів

Склад: ягоди калини (50%), цукор (50%).

Калина – джерело вітамінів, десяти основних мікроелементів, ефірних олій і пектинів. У соці ягід калини аскорбінової та фолієвої кислот більше, ніж у цитрусових та малині. Це природний еліксир молодості та здоров'я організму.

Цілюща червона ягода уособлювала для наших предків красу та духовну силу народу. Недарма ж з'явилося прислів'я: «Без верби і калини нема України».

Калина містить найважливіші вітаміни A, C, E, P, K, а також магній, цинк, залізо та ефірні олії. Це чудове джерело антиоксидантів. Ягоди використовуються для лікування кашлю, застуди, ревматичних болів, виразок, проблем зі шлунком та нирками. Калина позбавляє від болю, підтримує імунітет і знижує тиск, вона корисна для жіночого здоров'я і вважається природним антибіотиком.

Існує легенда, що колись давно ягоди калини були солодші за малину. Одного разу сільська дівчина покохала гордого красеня-коваля. Він гуляв лісом, а на неї не звертав уваги. Тоді дівчина вирішила підпалити місце, де часто бував хлопець. Коли коваль прийшов у свій улюблений ліс, побачив тільки випалену землю, кущ калини та заплакану дівчину. Тільки ось разом із лісом згоріла і її краса. З того часу ягоди гірчать, як сльози нерозділеного кохання. Є прикмета, що букет калини, прикладений до серця, лікує рани любові.

Корисні властивості ягід калини:

  1. Сприяють полегшенню болю. Екстракти плодів допомагають розслабити м'язи та розширити кровоносні судини.
  2. Мають антимікробний потенціал. Вживання калини позитивно впливає на здоров'я, особливо у період поширення респіраторних інфекцій.
  3. Допомагають зміцнити імунітет. Підвищують опірність організму до вірусів і бактерій, а також покращують стан кровоносних судин.
  4. Знижують тиск. У калині на 70% більше вітаміну С, ніж у лимоні. Цей компонент бере участь у багатьох процесах організму, зокрема допомагає контролювати тиск. При вживанні калини розслаблюється гладка мускулатура та розширюються судини, тому в народній медицині її часто використовують при гіпертонії.

Вага нетто: 450 г.

Відгуки Калина варення живе, без пастеризації, без консервантів, 100% вітамінів

Калина варення живе, без пастеризації, без консервантів, 100% вітамінів Калина варення живе, без пастеризації, без консервантів, 100% вітамінів Калина варення живе, без пастеризації, без консервантів, 100% вітамінів