• Ваш кошик порожній!

Малина варення живе, без пастеризації, без консервантів, 100% вітамінів

Відгуків (9)
135 грн.
157 грн.
- +
Без хімічних домішок і ароматизаторів
ok
Без пастерізації
ok
100% натуральний продукт
ok
100% вітамінів
ok
Нова пошта по Украине
Доставка Нова Пошта
у відділення
50 грн ok

Опис Малина варення живе, без пастеризації, без консервантів, 100% вітамінів

Склад: ягоди малини (50%), цукор (50%).

Ягоди малини містять корисні вітаміни: В1, В2, В9, А, С, РР. Також ягоди малини багаті мінеральними речовинами і мікроелементами: залізо, мідь, калій, магній, кобальт, кальцій, цинк.

Корисні властивості малини застосовуються для зниження рівня протромбіну, лікування склерозу, зміцнення кров'яних капілярів. Малина має і відмінні смакові якості у поєднанні зі своїми корисними властивостями. Ягоди та листя малини успішно використовують для лікування застуди та гострих респіраторних захворювань. Завдяки великій кількості саліцилової кислоти малина має гарну потогінну дію, тому використовується для зниження температури і при цьому не виникає жодних побічних ефектів.

Малина згадувалася ще 2 000 років тому як дикоросла рослина біля підніжжя гори Іда, Крит. Її наукова назва Rubus idaeus, ягода родом із Малої Азії та Північної Америки. Вважається, що у Європі її почали культивувати римляни. У середні віки європейці використовували дикі ягоди не тільки в їжу, але й для інших цілей, наприклад, малювання.

Легенда про те, чому плоди малини мають червоне забарвлення, бере свій початок ще у давньогрецьких міфах. Відповідно до історії, цар Крита, Мелісей виховував двох дочок, Адрастею та Іду. Дівчата няньчили Зевса, яке було ще тоді немовлям, плач якого не могли витримати навіть міцні скелі. Для того, щоб заспокоїти дитину, одна з дівчат нарвала в горах солодких білих ягід. Але так поспішала нагодувати ними немовля, що поранилася об гілки чагарника. Кров із ран потрапила на ягоди і пофарбувала їх у яскраво-червоний колір.

Корисні властивості малини:

  1. Зміцнює здоров'я серця
  2. Сприяє втраті ваги
  3. Допомагає боротися з діабетом
  4. Може сприяти профілактиці раку
  5. Полегшує біль при артриті
  6. Бореться зі старінням

 

Відгуки Малина варення живе, без пастеризації, без консервантів, 100% вітамінів

Малина варення живе, без пастеризації, без консервантів, 100% вітамінів Малина варення живе, без пастеризації, без консервантів, 100% вітамінів Малина варення живе, без пастеризації, без консервантів, 100% вітамінів